Kibrithane'de Düğün Çekimi Fotoğrafçısı Ücreti

Kibrithane Çekim Ücreti ve Düğün Fotoğrafçısı Ücreti

Kibrithane’de fotoğraf çekimi ücretini ve tavsiye edilen düğün fotoğrafçılarını bu haberimizde inceleyebilirsiniz. Son yılların özellikle kapalı düğün çekimi mekânı tercihleri arasında bulunan Kibrithane, kapalı alanı dışında bir de şık bir bahçeye sahip. Böylece düğün fotoğraf çekimleri için Kibrithane‘yi tercih eden gelin ve damat adayları, kapalı alanda yapılan çekim sonrası mekânın bahçesinde de çekime devam edebiliyor. Kısacası Kibrithane; kapalı bölümdeki çekim alanlarıyla ve bahçesiyle kesinlikle harika bir düğün çekim mekânı diyebiliriz. Bkz. https://kibrithane.com & Instagram @kibrithane

Kibrithane’de çekim ücreti ne kadar sorusunun yanıtı ise 2018 yılında 2 saat için 250 türk lirası idi. Ancak Kibrithane’de fotoğraf çekimi ücreti ne kadar sorusunun yanıtı 2019 yılında güncellenerek haftaiçi 250 türk lirası ve haftasonu 300 türk lirası olmuştur. 2020 yılında da aynı fiyatlar geçerli olacak şekilde devam etmektedir.

Kibrithane’de dış çekim için Meltem & Selim Wedding Instagram sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

En güzel düğün dış çekimi fotoğraflarına bu mekânda sahip olabilirsiniz, üstelik sonbahar ve kış aylarında dış çekim yaptıracak çiftler kapalı bir çekim mekânı olduğu için Kibrithane‘yi tercih ediyorlar. Kibrithane düğün fotoğrafçısı arıyorsanız gözünüz kapalı olarak güvenebileceğiniz Meltem & Selim düğün fotoğrafçısıyla görüşebilir, Kibrithane’de çekilen düğün fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

Meltem & Selim’in Kibrithane’de çekmiş olduğu düğün fotoğraflarına BURAYA tıklayarak bakabilirsiniz.

, , , , ,
Önceki yazı
İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Tavsiyeleri ve Fiyatları
Sonraki yazı
Düşük Bütçeli Website Mobil Uygulaması Yapmak
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü