Düşük Bütçeli Website Mobil Uygulaması Yapmak

Düşük Bütçeli Website Mobil Uygulaması Yapmak

Yeni Dünya’da, yeni Türkiye’de, yeni dijital hayatta her şeyin bir kolayı var! Artık işletmeniz için bir website sahibi olmanız bir gereksinim olmaktan çıktı ve ilginç bir şekilde zorunluluk haline geldi. Yıllardır yeni nesil için yatırımlar yapan dijital reklam ajansları, öncelerde dijital alanda sadece website tasarımı ve yazılımı yapıyordu, sonralarda sosyal medya ve bir takım arama motorları reklam yönetimleri ile markaları daha çok kitleye ulaştırmaya çalıştılar, şimdilerde ise akıllı cihaz kullanımının artmasıyla birlikte mobil cihazlara olan önem arttı ve mobil uygulamalar yapmaya başladılar.

Bir mobil uygulama maliyeti nedir? sorusunun yanıtını ararken, maliyetin proje sahibine 5000 türk lirası ila 50000 türk lirası değişiyor. Maliyetlerin yüksek olması tasarımsal ve yazılımsal süreçlerle, mobil tasarımcı ve mobil geliştirici maliyetlerinin yüksek olması diyebiliriz. Ancak mevcut websitenizi doğrudan mobil uygulama haline getirmenin maliyetleri ne kadar? Kesinlikle çok daha düşük. Bu rakam Webselco’da 1000 türk lirası ila 3000 türk lirası arasında değişiyor. Kısacası 1000 türk lirasına mevcut websitenizi bir mobil uygulama haline getirtebilir, dilediğiniz kitleye android ve ios kullanıcıları arasında ulaşabilirsiniz.

Mobil bir uygulamanın maliyet hesabını yapan proje sahipleri ise hali hazırda bir website sahibi ise, “websitesini doğrudan bir mobil uygulama haline getirmeyi” daha uygun buluyor. Böylece tanıtım veya satış; her ne türde bir websiteniz varsa olduğu gibi uygulama haline getirilerek düşük maliyetlerle google play ve app store uygulamalarına sahip olabiliyorsunuz.

En düşük maliyetlerle mobil uygulama konusunda siz proje sahiplerinin yanında olan Webselco ile iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve kaliteli çalışmaları ve çözüm odaklı olarak sizin için de en düşük bütçeyi çıkartacaklarından emin olabilirsiniz diyebiliriz.

Webselco’ya aşağıdaki bilgiler aracılığıyla ulaşabilirsiniz:

, , , , ,
Önceki yazı
Türkiye’deki Youtuber Çiftler – Meltem & Selim
Sonraki yazı
Youtube’da Karar! Kanallara Reklam Vermeyi kesecek!
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü