Kibrithane’de Düğün Dış Çekimi Kampanya – GBTI
Haberler Reklam Haberleri

Kibrithane’de Düğün Dış Çekimi Kampanya

Kibrithane’de Düğün Dış Çekimi Kampanya

Kibrithane’de düğün dış çekimi ücreti ve nişan dış çekimi ücreti hakkında bilgi verelim. Kibrithane 2019 yılı Ekim Ayı itibariyle ufak bir zam yaparak güncel fiyatlarını siz değerli gelin ve damat adaylarına duyurdu. Kibrithane’nin güncel giriş ücretleri belli oldu!

Kibrithane’de hafta sonu dış çekim fiyatı 350 türk lirası iken, Kibrithane’de hafta içi dış çekimi ise 320 türk lirası oldu. Fiyatlardan da anlayacağınız üzere hafta içi evlenecek gelin damat adayları için ufak bir indirim söz konusu. Son yılların özellikle kapalı mekan dış çekim alanları arasında göz önünde olan ve çok önerilen kapalı dış çekim platolarından olan Kibrithane gelin damat adaylarının bu yıl da gözdesi!

Bilmeyenler için kısa bir tanıtım yapmak gerekirse, İstanbul – Avrupa Yakası’nın Küçükçekmece İlçesi’de, Menekşe sahilde bulunuyor Kibrithane. Hem kapalı bir dış çekim mekanı, hem de geniş bir açık hava bahçesi bulunuyor. Hem kapalı hem açık alana sahip olduğu için, gelin damat adayları için en güzel düğün ve nişan dış çekim yerleri arasında tercih ediliyor diyebiliriz.

Kibrithane’de fotoğraf çektirmek için giriş ücretini ödemeniz, rezervasyon yapmanız ve bir düğün fotoğrafçısı ile dış çekim için anlaşmanız yeterlidir.

Kibrithane için dış çekim fotoğrafçısı arıyorsanız aşağıdaki bilgiler aracılığıyla Flamingo PhotoArt Dış Çekim Ajansı’na ulaşabilirsiniz. Çok şanslısınız! Çünkü Flamingo’nun Kibrithane’de dış çekim yaptırmak isteyen çiftlere özel bir kampanyası var. Kampanya albüm seti ve çekim dahil dopdolu bir set diyebiliriz. Lütfen fiyat alınız.

FLAMİNGO PHOTOART İLETİŞİM İÇİN;

 

Post Comment