Kibrithane’de Düğün Dış Çekimi Kampanya

Kibrithane’de Düğün Dış Çekimi Kampanya

Kibrithane çekimi ücreti hakkında biraz bilgi verelim. Kibrithane fotoğraf çekimi fiyatlarında ufak bir artış yaparak güncel fiyatlarını siz değerli gelin ve damat adaylarına duyurdu. Kibrithane giriş ücretleri belli oldu. Düğün dış çekim fotoğrafları için haftasonu Kibrithane giriş ücreti 400 TL ve haftaiçi Kibrihane giriş ücreti 350 TL oldu.

Kibrithane’de hafta sonu dış çekim fiyatı 400 türk lirası, Kibrithane’de hafta içi dış çekimi ise 350 türk lirası. Fiyatlardan da anlayacağınız üzere hafta içi evlenecek gelin damat adayları için ufak bir indirim söz konusu. Son yılların özellikle kapalı mekan dış çekim alanları arasında göz önünde olan ve çok önerilen kapalı dış çekim platolarından olan Kibrithane gelin damat adaylarının bu yıl da gözdesi!

Kibrithane 2021 güncel çekim ücreti, 1 Ağustos 2021 tarihi itibariyle haftasonu 400 türk lirası ve haftaiçi 350 türk lirası olarak güncellenmiştir.

Bilmeyenler için kısa bir tanıtım yapmak gerekirse, İstanbul – Avrupa Yakası’nın Küçükçekmece İlçesi’de, Menekşe sahilde bulunuyor Kibrithane. Hem kapalı bir dış çekim mekanı, hem de geniş bir açık hava bahçesi bulunuyor. Hem kapalı hem açık alana sahip olduğu için, gelin damat adayları için en güzel düğün ve nişan dış çekim yerleri arasında tercih ediliyor diyebiliriz.

Kibrithane’de fotoğraf çektirmek için giriş ücretini ödemeniz, rezervasyon yapmanız ve bir düğün fotoğrafçısı ile dış çekim için anlaşmanız yeterlidir.

Kibrithane fotoğrafçısı arıyorsanız aşağıdaki bilgiler aracılığıyla Meltem & Selim Wedding –  Dış Çekim Ajansı’na ulaşabilirsiniz. Çok şanslısınız! Çünkü Flamingo’nun Kibrithane’de dış çekim yaptırmak isteyen çiftlere özel bir kampanyası var. Kampanya; mekân ücreti, albüm seti ve çekim dahil dopdolu bir set diyebiliriz. Yanlış duymadınız, Kibrithane giriş ücreti ödemiyorsunuz. Lütfen fiyat alınız.

MELTEM & SELİM WEDDING İLETİŞİM İÇİN;

, , , , , ,
Önceki yazı
İzmir Yangını Devam Ediyor Son Dakika Haberi 2019
Sonraki yazı
Neslican Tay’ın Kanserle Mücadelesi Son Dakika Yoğun Bakımda
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü