Kibrithane’de Düğün Çekimi Fotoğrafçısı Ücreti

2173 0
Kibrithane'de Düğün Çekimi Fotoğrafçısı Ücreti

Kibrithane’de fotoğraf çekimi ücretini ve tavsiye edilen düğün fotoğrafçılarını bu haberimizde inceleyebilirsiniz. Son yılların özellikle kapalı düğün çekimi mekânı tercihleri arasında bulunan Kibrithane, kapalı alanı dışında bir de şık bir bahçeye sahip. Böylece düğün fotoğraf çekimleri için Kibrithane‘yi tercih eden gelin ve damat adayları, kapalı alanda yapılan çekim sonrası mekânın bahçesinde de çekime devam edebiliyor. Kısacası Kibrithane; kapalı bölümdeki çekim alanlarıyla ve bahçesiyle kesinlikle harika bir düğün çekim mekânı diyebiliriz. Bkz. https://kibrithane.com & Instagram @kibrithane

Kibrithane’de çekim ücreti ne kadar sorusunun yanıtı ise 2018 yılında 2 saat için 250 türk lirası. Ancak 2019 yılında mekânın giriş ücreti güncellenecek, Kibrithane çekim ücreti 2019 için bu makaleyi takip etmenizi öneriyoruz.

En güzel düğün dış çekimi fotoğraflarına bu mekânda sahip olabilirsiniz, üstelik sonbahar ve kış aylarında dış çekim yaptıracak çiftler kapalı bir çekim mekânı olduğu için Kibrithane‘yi tercih ediyorlar. Kibrithane düğün fotoğrafçısı arıyorsanız gözünüz kapalı olarak güvenebileceğiniz Flamingo PhotoArt düğün fotoğrafçısıyla görüşebilir, Kibrithane’de çekilen düğün fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

Flamingo PhotoArt mekânı iyi tanıyan, çekim alanlarına hakim, mekânın ışığını iyi bir şekilde kullanabilen bir düğün fotoğrafçısı.

Flamingo’nun Kibrithane’de çekmiş olduğu düğün fotoğraflarına BURAYA tıklayarak bakabilirsiniz.

Hemen iletişime geçmek için;

Related Post

Google Logosunu Değiştirdi!

Posted by - 01.09.2015 0
Google’ ın Ocak 1998 yılında kurulduğu zamanların ilk kurumsal logosuna gidecek olursak şaşırırsınız. Öyle ki logonun arkasında ne bir tasarımcı…

Leave a comment