Kibrithane’de Düğün Çekimi Fotoğrafçısı Ücreti – GBTI
Friday, 23 August 2019
Dijital İş Dünyası Haberleri Haberler

Kibrithane’de Düğün Çekimi Fotoğrafçısı Ücreti

Kibrithane’de Düğün Çekimi Fotoğrafçısı Ücreti

Kibrithane’de fotoğraf çekimi ücretini ve tavsiye edilen düğün fotoğrafçılarını bu haberimizde inceleyebilirsiniz. Son yılların özellikle kapalı düğün çekimi mekânı tercihleri arasında bulunan Kibrithane, kapalı alanı dışında bir de şık bir bahçeye sahip. Böylece düğün fotoğraf çekimleri için Kibrithane‘yi tercih eden gelin ve damat adayları, kapalı alanda yapılan çekim sonrası mekânın bahçesinde de çekime devam edebiliyor. Kısacası Kibrithane; kapalı bölümdeki çekim alanlarıyla ve bahçesiyle kesinlikle harika bir düğün çekim mekânı diyebiliriz. Bkz. https://kibrithane.com & Instagram @kibrithane

Kibrithane’de çekim ücreti ne kadar sorusunun yanıtı ise 2018 yılında 2 saat için 250 türk lirası idi. Ancak Kibrithane’de fotoğraf çekimi ücreti ne kadar sorusunun yanıtı 2019 yılında güncellenerek 300 türk lirası olmuştur.

En güzel düğün dış çekimi fotoğraflarına bu mekânda sahip olabilirsiniz, üstelik sonbahar ve kış aylarında dış çekim yaptıracak çiftler kapalı bir çekim mekânı olduğu için Kibrithane‘yi tercih ediyorlar. Kibrithane düğün fotoğrafçısı arıyorsanız gözünüz kapalı olarak güvenebileceğiniz Flamingo PhotoArt düğün fotoğrafçısıyla görüşebilir, Kibrithane’de çekilen düğün fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

Flamingo PhotoArt mekânı iyi tanıyan, çekim alanlarına hakim, mekânın ışığını iyi bir şekilde kullanabilen bir düğün fotoğrafçısı.

Flamingo’nun Kibrithane’de çekmiş olduğu düğün fotoğraflarına BURAYA tıklayarak bakabilirsiniz.

FLAMİNGO PHOTOART İLETİŞİM İÇİN;

Post Comment