Profesyonel Bir E-Ticaret Yazılımı Markası

Pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya pazarlama derken e-ticaret’ in git gide yaygınlaşmasına olanak sağladık ve ülke olarak internetten alışveriş yapmaya feci şekilde alıştık. Oturduğumuz yerden binlerce çeşit ürüne ve ürün varyasyonuna erişerek dilediğimizi seçmekte özgürüz. Öyle değil mi? Sonra güvenilir şekilde ödeme yap, ürün kargoyla gelsin.

İnsanlar alışverişe alışmışken, açılan e-ticaret web siteleri de her yıl bir önceki yıla göre artış gösterirken gerçek bir elektronik ticaret pazarı vazgeçilmezimiz oldu. İşte bu sebeple e-ticaret web sitelerinin belki artmasını da hızlandıran o kadar çok firma, e-ticaret projesi ortaya çıkardı ki sormayın. Bunların belki yarısı yurt dışı tabanlı ve yerli ortaklarıyla beraber Türkiye pazarına giriş yaptı. Bazıları ise Türkiye’ deki pazarın genişliğini ve potansiyelini farkederek yatırım yaptı, bir e-ticaret projesi üretti.

2004 yılından bu yana reklam ve iletişim sektörlerinde büyümeye devam eden, değerlerini her yıl artıran bir tam hizmet reklam ajansı olan “Webselco” da bu yatırımcı firmalar arasında.

Webselco“, 2014 yılı ikinci çeyreğinde tamamlamış olduğu profesyonel bir e-ticaret projesi olan “webselco”yu satışa çıkartarak, pazardaki paya ortak olmayı hedefliyor. ticoPlus’ ın piyasadaki diğer e-ticaret sistemlerinden en önemli artıları arama motorları optimizasyonu, üstün web sunucusu özellikleri ve sistem özelliklerini paket paket ayırıp aklınızı karıştırmak yerine tüm özellikleri tek bir pakette uygun fiyata sunmasıdır. Böylece en uygun fiyata tüm sistem özelliklerini barındıran, artısı bol bir profesyonel e-ticaret web sitesi sahibi olarak kazancınızı sürekli artan bir grafikle izlersiniz.

Webselco, kampanyalı satış fiyatlarını ise buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Önceki yazı
PayU, Logosunu ve Website Arayüz Tasarımını Yeniledi!
Sonraki yazı
Google Logosunu Değiştirdi!
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü