PayU, Logosunu ve Website Arayüz Tasarımını Yeniledi! – GBTI
Dijital İş Dünyası Haberleri Haberler

PayU, Logosunu ve Website Arayüz Tasarımını Yeniledi!

PayU, Logosunu ve Website Arayüz Tasarımını Yeniledi!

Sunduğu birçok servisle e-ticaret sektörünün dünya çapındaki liderleri arasında yer alan PayU, internet sayfası ve logosunu hizmet anlayışı ile daha da bütünleştirecek bir şekilde baştan aşağı yeniledi.Naspers iştiraki ve dünyanın önde gelen online ödeme sistemlerinden biri olarak müşterilerine her zaman hızlı, basit, etkili ve akıllı bir ödeme süreci

sunmayı amaçlayan PayU, yeni web sitesini de aynı prensipler üzerine inşa etti.

Mükemmel altyapıyı güzel tasarım ile birleştiren yeni sayfada, son kullanıcıyı yormayacak bir arayüz tasarlandı. Logoda ise mavinin tonları yerini yeşil tonlarına bıraktı. Son kullanıcıların, internet sayfasında akıcı bir şekilde gezinmesini sağlayan PayU, gerek mevcut müşterilerine gerekse hizmet almayı düşünenlere doyurucu içerik sunmayı da ihmal etmiyor.

Konuyla ilgili konuşan PayU Türkiye Pazarlama Müdürü Gaye Ör, “PayU Türkiye olarak web sitemizi müşterilerimizin ve sektörün ihtiyaçlarını düşünerek yeniledik. Yenilenen logomuzun yansıttığı değerlere uygun olarak, web sitemiz de etkileşimi yüksek ve sıcak bir arayüzü olarak şekilde yeniden tasarlandı. Yeni web sitemiz, 2015 yılında yapmayı planladığımız birçok çalışmanın başlangıcı olduğundan bizim için oldukça önem taşıyor. Sektörden ve müşterilerimizden aldığımız ilk tepkiler oldukça olumlu. Bu da doğru yolda ilerlediğimizin bir göstergesi.” dedi.

Logoda ise mavinin tonları yerini yeşil tonlarına bıraktı.

( Kaynak: vektorelcizim.net )

Post Comment