mng-kargo-yayla-subesi-bakırkoy-bolge-mudurlugu-sikayetleri

MNG Kargo Yayla Şubesi ve Müdürlük Şikayet Var

MNG Kargo çok iyi bir taşımacılık firması, taşımacılık şirketi olarak bilinirdi, ancak son zamanlarda yaşanan yazılan ve okunan şikayetler firmanın hizmet yetersizliğini gösteriyor. MNG Kargo‘ya ait İstanbul Bahçelievler‘de bulunan Yayla Şube‘sinin sorumsuzluklarını ve bir müşterisine verdiği memnuniyetsizliği baz alarak yazıyoruz haberimizi.

MNG Yayla şubesine 08.05.2019 tarihinde öğleden önce bir paket geliyor. Müşteri, şubeye tüm gün telefonla ulaşmaya çalışıyor ancak telefonlara ancak öğleden sonra 1 defa yanıt veriliyor. Müşteriye paket şubeye gelmesine rağmen, “teslim edilecek adres civarında başka kargo yok” gerekçesiyle ilgili kurye dağıtıma çıkarken paketi kargo aracına almıyor bilgisi veriliyor ve paket şubede bekletiliyor. Bir sonraki gün, 09.05.2019 tarihinde aynı gerekçeyle kurye yine almıyor paketi araca ve şubedeki ilgisizlikten ve sorumsuzluktan dolayı ikinci günü de geçiriyor paket. Bir sonraki gün, 10.05.2019 tarihi geliyor akıbeti belli olmayan paket dağıtımda görünüyor ancak kargo halâ müşteriye teslim edilmedi. 11.05.2019 oldu saat 12:15 ve paket ortada yok, dördüncü gün de geçiyor yavaş yavaş…

Bu arada müşteri defalarca aramasına rağmen 3 gün içerisinde 1 defa bile MNG Kargo Bakırköy Bölge Müdürlüğü‘ne telefon ile ulaşamadı. Şubeye ise 3 gün içerisinde sadece tek kez ulaşılabildi. Telefonlar nedense açılmıyor.

MNG Kargo çağrı merkezi ise sürekli şikayet kaydı alıyor ve size dönüş yapılacaktır bilgisini verip telefonu kapatıyor.

Vel hasıl kelam, MNG Kargo firmasını iyi bilirdik, kaliteli bilirdik, diğer firmalara göre farkını görürdük ancak bu ve buna benzer sorunlar yaşandığını son yıllarda çok duyuyoruz ve okuyoruz.

Gelişen Bir Türkiye İçin! kesinlikle her ne sektörde olursa olsun firmaların kaliteli hizmet vermesi gerekmektedir. Hiçbir firmanın tek derdi para olmamalı düşüncesi ana motto olmalı.

İhiyacı olanlar için ilgili telefon numaraları aşağıdadır:

  • MNG Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 444 06 06
  • MNG Kargo Bakırköy Bölge Müdürlüğü Telefon Numarası: 0212 471 44 66
  • MNG Kargo Yayla Şubesi Telefon Numarası: 0212 441 24 75


, , , ,
Önceki yazı
Evlilik İçin Gerekli Evraklar Nelerdir? 2019 Nikah İçin!
Sonraki yazı
Çocuklarda Hayal Gücü ve Yaratıcılık Nasıl Gelişir?
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü