Girişimcileri ve Gençleri Hedefliyoruz

Burak Kuralkan’dan Girişimcileri ve Gençleri Hedefliyoruz!

Dünyanın en büyük yazılım firmalarından biri olan ve milyonlarca kullanıcıya ulaşan Dassault Systèmes, veri oluşturmanızı, analiz etmenizi, yayınlamanızı ve yönetmenizi sağlayan 3B yazılım araçları sunan dünyaca ünlü SOLIDWORKS markası ile kitlelere ve endüstrilere ulaşmaya devam ediyor. Bu yıl ABD’nin Teksas eyaletinde gerçekleştirdiği dev etkinlikte yeni çözümlerini dünyaya duyuran şirketin Bölge Satış Yöneticisi Burak Kuralkan, Hürriyet’in sorularını yanıtladı ve yeni çözümlerini paylaştı.

6 bini aşkın katılımcıyla diğer yıllara göre daha büyük bir kitleyi çekmeyi başaran SolidWorks World 2019’da pek çok etkinlik vardı. Daha çok 3 boyutlu yazıcıların gövde gösterisi yaptığı etkinlikte Solidworks ile tasarlanan ve 3D yazıcılarla çıkarılan pek çok ürün karşımızdaydı.

Dört yılı aşkın bir süredir Dassault Systemes çatısı altında görevini sürdüren Kuralkan, aralarında Hürriyet’in de bulunduğu basın mensuplarıyla Dallas’ta ‘olay’ yerindeydi. Şirketin yeni çözümlerini konuştuğumuz Kuralkan, Endüstri 4.0 sürecinin geldiği son noktayı, Türkiye’de KOBİ’lerle olan çalışmalarını ve tabii ki gelecek planlarını konuştuk.

( Kaynak: hurriyet.com.tr )

, , ,
Önceki yazı
Nokia 9 Pureview 5 Kamerasıyla Meydanlarda!
Sonraki yazı
Samsung Galaxy S10’da Şaşırtan Instagram Özelliği
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü