Site icon GBTI

Nişan Fotoğrafçısı & Düğün Fotoğrafçısı Arayışınız Varsa

Dijital dünyada da hızla tanınmaya devam eden İstanbul’daki Düğün Fotoğrafçısı Meltem & Selim, İstanbul’ un en çok tavsiye edilen profesyonel düğün fotoğrafçıları arasındaki yerini almış gibi gözüküyor. Profesyonel ekibiyle nişan ve düğün dış çekimlerine hız kesmeden devam eden Meltem & Selim, bu sonbahar sezonundaki hamile dış çekimi fotoğraflarıyla da göz kamaştırmaya devam ediyor.

Özellikle İstanbul’ un Avrupa ve Asya kıtasında çekim yapan ekip, çiftlerin zaman plânlamasına ve bütçelerine bağlı olarak Türkiye’ nin diğer şehirlerinde de fotoğraf çekimi yapabiliyor. Meltem & Selim, şehir içi veya dışı farketmeksizin çekimlerin tümünde iki fotoğraf sanatçısı ve bir fotoğrafçı asistanı bulunduruyor. Onlarla çalışmanın en güzel yanı ise ajansın başında işinde başarılı ve bir birine aşık bir çift olması. Çektikleri fotoğrafların bu kadar güzel olma sebebi de işlerini aynı aşk’ la yapmaları olsa gerek…

Siz de işinde başarılı, profesyonel bir düğün fotoğraf çekim ekibi arayışındaysanız eğer, bu güzel çiftle kesinlikle iletişime geçmelisiniz.

İletişim için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz;

Exit mobile version