Neslican Tay, Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybetti

Kansere karşı verdiği büyük mücadeleyle, sosyal medyada da milyonların sevgisini kazanan Neslican Tay, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Daha önce 3 kere yendiği kansere 4. kere yakalanan ve verdiği savaş ile sosyal medyanın gündemine oturan Neslican Tay’ın bacağında bulunan tümör nedeniyle 2018 yılında bir bacağı kesilmişti.

Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören ve Twitter’da binlerce kullanıcının yardım kampanyası başlattığı Tay, dördüncü kez yakalandığı kansere yenik düştü. Neslican Tay ile ilgili hastaneden bir açıklama yapıldı.

“Neslican Tay kızımız 6 Eylül 2019 tarihinde uzun süredir mücadele ettiği ‘yaygın tutulum yapmış malign mezenşimal tümöre bağlı artmış olan semptomları nedeniyle hastanemize müracaat etmişti. Durumunun ağırlaşması üzerine 15 Eylül Cumartesi günü yoğun bakıma alınmıştı. Ancak süreç içerisinde gelişen çoklu organ yetmezliği nedeniyle 20.09.2019 saat 21:20’de kendisini kaybettik. Allah’tan rahmet tüm sevenlerine sabırlar dileriz.”

Neslican Tay için Ekrem İmamoğlu’nun attığı twitter mesajı!

Neslican, sen artık meleksin. Sevenlerine ve yakınlarına sabır dileriz ve Allah’tan sana huzurlu bir maneviyat dileriz. Hep gülsün yüzün.

, , , , , ,
Önceki yazı
Uçak’taki Masturbasyon Videosu İle Skandal Olan Kerimcan Durmaz’dan Flaş Karar
Sonraki yazı
Thomas Cook Havayolu Şirketi Resmen Battı
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü