en iyi site - kişiye özel hediye satın al

Kişiye Özel Hediyeler İçin Sizce Hangisi? Kiohe VS Sosyopix

Sizce hangi markanın kişiye özel hediye‘leri sizi daha mutlu ediyor? Kiohe mi? Yoksa Sosyopix mi? Bu sorunun cevabı hepimizde 🙂

Sizce kiohe’nin ürünleri mi sizi daha çok mutlu ediyor, yoksa sosyopix’in ürünleri mi? En iyi kişiye özel hediyelik ürünler, fotoğraf baskılı hediye ürünler ve kişiselleştirilebilir hediyeler için karşılaştırılan iki marka arasında tercih ettiğin varsa aşağıya yorum yaz…

Kiohe; son dönemlerde hızla büyüyen bir marka. Kişiselleştirilebilir ve öznel ürünler satıyor. Fotoğraflarını kartlara basıyor ve pola kartlar, instagram kartlarla sizi mutlu ediyor, anı kitabı ve anı defteri gibi çok şık ürünler hazırlıyor, kupa bardak ve kanvas tablo baskı gibi son derece kaliteli ürünlerle süper baskı teknolojisini gözler önüne seriyor. Ve 2019’un aralık ayı içerisinde 500+ siparişinin olduğu görülüyor.

Sosyopix; kullanıcıların kişiselleştirilebilir ve özelleştirilebilir ürünler tercih ettiği, fotoğraf baskısı yapan, çeşitli hediyelik ürünler üreten, onları kişiye özel bir şekilde son derece şık paketleme ile müşterilerine ulaştırıyor. Fotoğraf baskılı kanvas tablo, poster, tablo, fotoğraf baskılar, pola kartlar ve daha fazlasını müşterilerine sunuyor.

En iyi kişiye özel hediye siteleri arasında karşılaştırdığımız kiohe.com ve sosyopix.com 2019’a damga vurduğu gibi 2020’nin de en gözde siteleri arasında olacak gibi görünüyor.

Yorumlarınızı bekliyoruz.. Eğer bu iki markadan alışveriş yapmadıysanız veya kişiye özel hediye satın almadıysanız deneyin deriz.

İyi alışverişler 🙂

, , , , , , , , ,
Önceki yazı
Ikea ve Metro Yılbaşı Alışverişi ve Yılbaşı Ağaç Süsleri
Sonraki yazı
14 Şubat’a Özel Hediyeler Kiohe.com’da Sevgililerle Buluşuyor
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü