fotograf-baskili-kanvas-tablo-siparis-satin-al

Kişiye Özel Hediye Kanvas Tablo Siparişi – Satın Al

Sevdiklerinize özel fotoğraf baskılı kanvas tablo hediye arıyorsanız hem fiyat açısından hem de değer açısından harika bir dekorasyon ürünü kişiye özel kanvas tablolar.

Her evde veya her ofiste vazgeçilmez hale gelen kanvas tablolarınızı hazır bir şekilde satın alabilirsiniz. Veya fotoğrafınızı veya tasarımınızı kanvas tabloya bastırabilirsiniz. Fotoğraf baskılı kanvas tablo için makalemizin devamını okuyun!

Kanvas tablo fiyatları ne kadar? diye soracak olursanız, yanıtı tablonun ölçülerine göre değişiyor olur. Ancak ortalama bir fiyat söyleyecek olursak 30×40 cm ölçülerinde bir kanvas tabloyu 50-60 TL civarına almak mümkün.

Kanvas tablo nedir? Kanvas tablo, özel kanvas beze baskı yapılarak bezin ahşap çıtaya gerdirilerek zımba ile tutturulması ile hazırlanır. Kanvas tablo alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, baskı yapılacak bezin orijinal kanvas bez olmasıdır. Piyasada kaliteden ödün vererek birçok bez üzerine baskı yapılarak kanvas tablo isminde satılıyor. Bu öneriyi dikkate alın!

Pişman olmayacağınız, kaliteli bir orijinal kanvas tablo siparişi için kiohe.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Çünkü hem bezleri, hem ahşapları, hem de işçilikleri çok çok iyi düzeyde. Siparişiniz sonrası ürünü teslim aldığınızda bunu çok iyi anlayacaksınız.

kiohe.com sitesinden kolaylıkla kanvas tablo siparişi verebilir, dilerseniz sipariş sırasında fotoğrafınızı sisteme kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

, ,
Önceki yazı
Sevgiliye En Güzel Kişiye Özel Hediyeler Neler?
Sonraki yazı
Siyah Anı Kitabı En Güzel Trend Hediyelerden
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü