İstanbul Kalenderhane Fatih Fotoğraf Çekim Ücreti

1131 0
kalenderhane fatih fotoğraf çekimi ücreti

İstanbul’daki sayılı kapalı dış çekimi platolardan olan İstanbul Kalenderhane Fatih, Fatih ilçesinde Karagümrük’te bulunuyor. İstanbul Kalenderhane, yakın zamanda nişan ve düğün dış çekimi yaptırmak isteyen çiftlerin ve fotoğrafçıların kullanımına açıldı.

Kalenderhane Fatih isimli dış çekim platosu, aslında kapalı tarihi bir bina. Ancak iki tane kapalı kış bahçesi ve bir de üstü açık bahçeye sahip. Havanın güzel olduğu zamanlarda tabi ki açık olan bahçesinde de fotoğraf çekimi yapılabiliyor. Ancak kapalı bölümlerindeki konseptler ve binanın tarihi dokusu gelin ve damatları cezbederken fotoğraf sanatçılarına da güzel konseptlerde güzel fotoğraflar kazandırıyor. Yağmur, kar, soğuk gibi hava şartlarının dış çekime elverişsiz olduğu zamanlarda tercih edilebilecek, kullanışlı kapalı dış çekim mekânları arasında!

Kalenderhane Fatih fotoğraf çekimi ücreti ne kadar? sorusunun yanıtına gelirsek eğer cevap çok güzel.. Kalenderhane Fatih fotoğraf çekimi ücreti 300 Türk Lirası.

Peki kalenderhane fatih giriş ücreti 300 TL. Karşılığında ise 2 saat çekim süresi veriliyor ve alan sınırlamanız yok. Kısacası 300 TL ücret ödeyerek 2 saat süre içerisinde tüm alanları kullanabilirsiniz ve tüm konseptlerde fotoğraf çekinebilirsiniz.

Diğer kapalı fotoğraf çekimi platolarına göre ortalama bir fiyatla piyasaya giren kalenderhane fatih fotoğraf çekimi için kısa zamanda birçok misafir ağırladı ve ağırlamaya devam ediyor.

Flamingo PhotoArt’ın Kalenderhane Fatih’te çekmiş olduğu düğün dış çekimi fotoğraflarına BURAYA tıklayarak bakabilirsiniz.

FLAMİNGO PHOTOART İLETİŞİM İÇİN;

Related Post

Leave a comment